Philips Ambilight TV 75PUS8510 4K UHD QLED 189cm 75" Smart TV Dolby Atmos Titan OS (75PUS8510/12)
Philips
Product information
Description
75", QLED Ultra HD 4K, 3840x2160p, 60Hz, 2 x 10W, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.2, AC 100-240V 50/60Hz, 1669 x 968 x 93 mm, 21730 g Per saperne altro