Philips 55PUS8510 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Nero (55PUS8510/12)
Philips
Product information
Description
55", QLED Ultra HD 4K, 3840x2160p, 60Hz, 2 x 10W, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.2, AC 100-240V 50/60Hz, 1226 x 715 x 88 mm, 9900 g Per saperne altro